Szkolenia z fotografii kulinarnej

Szkolenie z fotografii kulinarnej telefonem lub prostym aparatem.
Obecnie w gastronomii potrzebujecie zdjęć często i szybko.
Każdy z Was posiada dobrej jakości sprzęt i to w kieszeni!
Aby zrobić dobre zdjęcie często brakuje Wam wiedzy i doświadczenia.
Proponuję takie rozwiązanie - Przyjadę na miejsce i wspólnie wybierzemy sposób prezentacji waszych dań - inny do lunchy inny do karty czy śniadań.
Znajdziemy odpowiednie miejsca w waszym lokalu z dobrym światłem gdzie najlepiej realizować zdjęcia za pomocą telefonu lub prostego aparatu.
Pokażę jak ustawić odpowiednie oświetlenie, z czego zrobić ciekawe tła i jak stosując proste zabiegi zrobić świetne zdjęcia.

Prowadząc GrappaStudio fotografią kulinarną zajmuję się od 14 lat. Realizowałem sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach - na pokazach, targach, kolacjach degustacyjnych, w plenerze, w polu , w sadzie i pod ziemią, wszystko w ekspresowym tempie, często na kawałku blatu na kuchni, czasem na daniach, które wychodziły do klienta! Nauczyło mnie to wielu sposobów jak sobie radzić prostymi sposobami w trudnych warunkach i stresowych sytuacjach. Bardzo chętnie podzielę się z Wami moim doświadczeniem.

Koszt zależny jest od ilości szkolonych pracowników i odległości do pokonania i zakresu szkolenia - waha się od 500 zł do 1500 zł netto.
Jednak jest on jednorazowy, a Wy możecie się cieszyć dobrymi fotami codziennie!